Powitanie pierwszego noworodka w Gminie Dygowo roku 2017

Pierwszy nowy Obywatel Gminy Dygowo Anno Domini 2017 przyszedł na świat w szpitalu kołobrzeskim 11 stycznia. To Michał Grzebieniak –waga 3,600 kg, wzrost- 55 cm. Szczęśliwych rodziców  – Justynę i Patryka z Wrzosowa- odwiedził w dniu wczorajszym wójt Grzegorz Starczyk z kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Ewą Kowalczyk. Specjalnie na tę okazję , po raz pierwszy w Gminie Dygowo, nowonarodzony Michałek otrzymał ręcznik sygnowany herbem gminy. Na ręczniku w kolorze niebieskim wyhaftowane jest także imię chłopca. Można by za klasykiem powiedzieć „narodziła się nowa tradycja” i nie ma w tym cienia przesady. Od tej chwili każdy nowy obywatel Gminy Dygowo będzie obdarowywany przez wójta takim prezentem. Oczywiście nie wszystkich włodarz gminy odwiedzi osobiście , ale te sympatyczne, dedykowane prezenty trafią do milusińskich i ich rodziców. Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.