GMINA DYGOWO

Urząd czynny :
poniedziałek -piątek od 7:00 do 15:00
Telefon 94 358 41 94 lub 94 358 41 95 Fax 94 712 60 22 ,   e-mail: ug@dygowo.pl

Wójt  Gminy Dygowo -  Grzegorz Starczyk rozpoczął urzędowanie od 14 października 2016 r.. 21 października 2018 roku wybrany na pięcioletnią kadencję. Zaprzysiężony 20.11.2018 r.. 7 kwietnia 2024 wybrany na drugą pięcioletnią kadencję. Zaprzysiężony 7 maja 2024 r.

nowych zasadach segregacji odpadów komunalnych na terenie gminy. Następnie omawiane były sprawy bieżące, również te które mieszkańcy poruszali na poprzednim zebraniu. W Stramniczce głównym tematem były utrudnienia dla pieszych i pojazdów w poruszaniu się po drodze powiatowej przechodzącej przez miejscowość pokrytej błotem z budowy trasy S6. Mieszkańcy sygnalizowali także brak odwodnienie tej drogi ,co dodatkowo pogarsza sytuację. Mieszkańcy Gąskowa zgłosili problem komunikacyjny. Operator autobusowy zlikwidował ważną linię kursującą w soboty w kierunku Dygowa i Kołobrzegu. Wójt poinformował o zakończonych pracach projektowych budowy chodnika w Gaskowie. Inwestycja ta planowana jest na rok następny. W obu spotkaniach uczestniczył przewodniczący rady Artur Wasiewski. Na zebraniu w Gaskowie obecni byli radni Jarosław Grzela i Robert Jaruzel. Protokoły z zebrań sporządziła sekretarz gminy Dorota Gruchała.