Mieszkańcy gminy Dygowo przekazali dary dla kombatantów

Finiszuje akcja społeczna  Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera. W dniu dzisiejszym zebrane przez mieszkańców gminy Dygowo produkty żywnościowe oraz własnoręcznie wykonane kartki świąteczne ,dostarczone zostały dostarczone  do punktu zbiórki w Muzeum Patria Colbergiensis  w Kołobrzegu. Tam wolontariusze, żołnierze ,harcerze , strażacy   będą pakować paczki i od jutra rozwozić do kombatantów na terenie powiatu kołobrzeskiego, Koszalina, Drawska Pom., Trzebiatowa i Gryfic.  Dary mieszkańców gminy Dygowo zbierane były w urzędzie gminy oraz w harcówce. Zuchy z 50 Gromady Zuchowej TUPOT STU STÓP z Dygowa  odpowiedziały na akcję dużym zaangażowaniem, co podkreśliła koordynatorka akcji Magdalena Wrabel.  W zbieranie darów włożyli  mnóstwo serca i pracy.