W listopadzie rusza budowa świetlicy w Stojkowie

Gmina Dygowo w drugim przetargu wyłoniła wykonawcę na budowę świetlico-remizy w Stojkowie. Konsorcjum firm z Białogardu:  Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane „Instalbud” oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „Matexim” Haidner i wspólnicy Sp. Jawna wykonają inwestycję za kwotę 1 030 000 złotych. W tym roku wykonawca zobowiązany jest wykonać stan zerowy tj. fundamenty. Termin końcowy to 30 września 2019 roku. Pierwsze prace konsorcjum rozpocznie po 11 listopada. W dniu dzisiejszym wójt Grzegorz Starczyk i przedstawiciel konsorcjum Lucjan Pulikowski podpisali umowę na realizację zadania. Gmina złożyła wniosek o dofinansowanie inwestycji w kwocie 300 000 złotych z Mieleńskiej Lokalnej  Grupy Rybackiej. Poniżej na fotografiach stan obecny miejsca gdzie stanie nowy obiekt i jego wizualizacja.
Autor zdjęć Marek Kawęcki

Drukuj