Będą przycinki drzew wzdłuż linii energetycznych na terenie gminy Dygowo

Będą przycinki drzew wzdłuż linii energetycznych na terenie gminy Dygowo

Gmina Dygowo informuje mieszkańców, że na zlecenie Spółki Energa- Operator S.A. z siedzibą w Gdańsku oddział w Koszalinie RD Kołobrzeg będą wykonywane prace pielęgnacyjne w obrębie koron drzew w pasie napowietrznych linii elektroenergetycznych. Prace te są niezbędne dla utrzymania we właściwym stanie elektroenergetycznej sieci dystrybucji, w sposób gwarantujący niezawodność funkcjonowania systemu instalacji sieci przy zachowaniu zgodności przepisów w szczególności o ochronie przeciwpożarowej i przeciwporażeniowej.

Prace będą wykonywane w miesiącach czerwiec i lipiec w miejscowościach Dygowo, Czernin, Stramnica, Gąskowo, Wrzosowo, Bardy, Połomino.


Drukuj