Kanonada bramek Wrzosa Wrzosowo

Lepszej inauguracji rundy wiosennej wymarzyć sobie nie można. GKP Wrzos Wrzosowo rozgromił Radew Białogórzyno 9-1 (6-0). Na sztucznej nawierzchni w Kołobrzegu Wrzosowiacy od pierwszych minut zdominowali grę. Przeciwnicy w pierwszej połowie nie oddali ani jednego celnego strzału w światło bramki, za to zawodnicy z Wrzosowa sześć razy strzelali celnie i przynajmniej tyle samo tuż obok bramki. Sześć bramek zdobył Łukasz Tyrakowski i po jednej Krzysztof Grzebieniak, Paweł Andrzejewski i Jastrzębski. Takie zwycięstwo na początek to doskonały motywator.  Co prawda Radew okupuje końcówkę tabeli, ale łatwo skóry nie sprzedało. Wrzos generalnie ma jeszcze zaległe dwa mecze toteż w tabeli nie widać wyraźnego  postępu w górę. Gratulujemy wygranej!