"Wakacje z siatkówką" i ... deszczem (wideo)

Dobiegła końca druga edycja akcji „Wakacje z siatkówką” ,zorganizowanej przez klub Grot Dygowo. Pod okiem instruktora siatkówki –Mateusza Dymeckiego – dzieci , młodzież , a także dorośli z ośmiu miejscowości gminy Dygowo doskonalili umiejętności gry w siatkówkę. W tym roku co prawda w grafiku zajęć najwięcej do powiedzenia miała kapryśna pogoda , ale mimo to chętnych do uczestnictwa w projekcie nie brakowało. O posumowanie „Wakacji z siatkówką” poprosiłem Mateusza , którego zastałem w trakcie zajęć na boisku we Włościborzu. Tak naprawdę zamknięcie i podsumowanie projektu odbędzie się w sobotę 3 września w Dygowie, ale o tym opowie Mateusz. Zapraszam.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.