Zmiana lidera Gminnej Ligi Piłki Siatkowej

Uczestnicy naszych rozgrywek dalej walczą o podium w naszych rozgrywkach, dlatego w pierwszym meczu zobaczymy najmłodszy zespół Zero Skilla Tylko Fart powalczy o swoje pierwsze punkty w meczu z Lejdis & 1 Boj. Drugi mecz, to kolejna tego dnia potyczka najlepiej prezentującego się zespołu w GLPS - Lejdis & 1 Boj, ale tym razem będą musiały zmierzyć się z dygowskimi strażakami z OSP Dygowo, którzy są zawsze gotowi do boju. W ostatnim meczu III kolejki będziemy mogli zobaczyć rywalizację jak dotąd niepokonanych zespołów. Będzie to bezpośrednia walka o pierwsze miejsce w lidze, a zmierzą się w niej strażacy z OSP Piotrowice i Vitalis Wrzosowo.
Zakończona II kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, to masa sportowych emocji i ciekawych akcji, dlatego w ubiegłej kolejce mogliśmy być świadkiem takich spotkań jak:
- Lejdis & 1 Boj - Vitalis Wrzosowo 0:2
- Zero Skilla Tylko Fart - Vitalis Wrzosowo 0:2
- OSP Dygowo - OSP Piotrowice 0:2
Najlepsi zawodnicy tej kolejki:
- Emilia Sielicka - Lejdis & 1 Boj,
- Mateusz Marczyk - OSP Piotrowice,
- Maciej Stępień - Vitalis Wrzosowo,
- Michał Łomański - OSP Dygowo
- Maciej Ociepa - Zero Skilla Tylko Fart.


Materiały: Grot Dygowo