Interwencja strażaków z Dygowa

Jednostka Ochotniczej Staży Pożarnej z Dygowa została zadysponowana przed godziną dziewiętnastą do pożaru sadzy w kominie na posesji przy ulicy Kołobrzeskiej w Dygowie.  Do akcji włączone zostały również dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu – podnośnik koszowy oraz ciężki bojowy wóz gaśniczy, który zgodnie z procedurą interweniuje przy pożarach obiektów mieszkalnych. Strażacy z wykorzystaniem podnośnika udrożnili komin przy pomocy kuli ,następnie za pomocą proszkowego środka gaśniczego stłumili pożar. Obiekt sprawdzono na obecność tlenku węgla, którego nie stwierdzono. Akcję zakończono o godzinie 19:45.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.