Strażacy z Dygowa wolontariuszami Fundacji DKMS

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dygowie od lat wspierają liczne inicjatywy społeczne. W miniony weekend włączyli się w akcję rejestracji potencjalnych dawców szpiku kostnego, koordynowaną przez Fundację DKMS.  Wolontariusze z OSP zorganizowali  dwa punkty rejestracji-mobilny w komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu  i całodniowy ,niedzielny w świetlicy wiejskiej w Dygowie. Wynikiem zaangażowanie wolontariuszy  i bezinteresowna postawa osób zgłaszających się sprawiła ,że zarejestrowano 58 potencjalnych Dawców. Brawa dla strażaków z Dygowa. Ich akcja być może przyczyni się do uratowania życia Potrzebującym.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.