Koparka uszkodziła rurę gazową w Dygowie

W Dygowie około siedemnastej doszło do rozszczelnienia gazociągu na skutek uszkodzenia przez pracującą koparkę. Zdarzenie miało miejsce w jezdni na wysokości budowy marketu. Pierwsza na miejsce dotarła jednostka OSP z Dygowa następnie dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Kołobrzegu , w tym zastęp techniczno-chemiczny. Policja zamknęła odcinek ulicy Kołobrzeskiej. Wokół miejsca wydobywającego się gazu wyznaczono strefę bezpieczeństwa .Z pobliskich posesji ewakuowano mieszkańców. Służby Pogotowia Gazowego lokalnego operatora zamknęły wypływ gazu po godzinie osiemnastej, po czym przystąpiły do naprawy uszkodzonej rury gazowej.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.