Dachowanie auta na drodze wojewódzkiej za Dygowem

Dachowanie auta na drodze wojewódzkiej za Dygowem

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dygowa zostali zadysponowani o godzinie 20.30 do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 163. Zdarzenie miało miejsce kilkaset metrów za tablicą kończącą teren zabudowany Dygowa, kierunek Wrzosowo. Kierująca pojazdem osobowym marki opel straciła panowanie nad autem i wpadła do

przydrożnego rowu dachując. W aucie pasażerem było dziecko, które podobnie jak kierująca kobieta nie odnieśli obrażeń. Mimo to na miejsce zdarzenia wezwano zespół ratownictwa medycznego. Zadaniem strażaków z Dygowa było postawienie auta z pomocą wyciągarki na koła aby odłączyć akumulator oraz zabezpieczyć teren do czasu przyjazdu pomocy drogowej.  

Autor zdjęć Marek Kawęcki