Pożar budynku w Stramniczce

Pożar budynku w Stramniczce

O godzinie 7.48 strażacy z OSP Dygowo zostali zadysponowani do miejscowości Stramniczka, gdzie wybuchł pożar budynku. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali budynek , który objęty był ogniem. W całości spaliła się konstrukcja dachowa. Budynek wyglądał na niezamieszkały. Działania strażaków polegały na podaniu prądów wody do

palącego się obiektu w  którym były meble oraz inne wyposażenie. Część działań była prowadzona w aparatach ODO ze względu na duże zadymienie. Po dogaszeniu  palących elementów rozpoczęto prace rozbiórkowe elementów grożących zawaleniem, tj. ściany szczytowe, kominy ,elementy stropu. Działania trwały do godziny 11.45.  W akcji brały udział dwa zastępy OSP Dygowo, jeden zastęp OSP Czernin i 3 zastępy JRG z Kołobrzegu. Wezwano również pogotowie energetyczne w celu odłączenia zasilania prądu od palącego się budynku oraz policję.

Autor zdjęć OSP Dygowo


Drukuj