Dzień Pracownika Socjalnego w "Seniorze" po raz osiemnasty

W dniu dzisiejszym z okazji Dnia Pracownika Socjalnego odbyło się w Piotrowicach uroczyste spotkanie pracowników miejscowego Domu Pomocy Społecznej oraz zaproszonych gości. Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy Ludziom  Niepełnosprawnym i Potrzebującym Opieki ,,Senior” swoją działalność prowadzi już 18 lat. Działająca od 2008 roku jednostka ma pod swoją opieką 41 mieszkańców i zatrudnia 23 pracowników-większości z terenu gminy Dygowo. Pracownikom i darczyńcom na rzecz domu opieki podziękowania i życzenia złożył prezes stowarzyszenia – pan Antoni Bernatowicz. Podobnie goście wyrazili swoje uznanie za trud pracy dla drugiego człowieka i złożyli wszystkim najlepsze życzenia. Poniżej fotogaleria z uroczystości.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.