Dzięki Sponsorom WKS Rasel ma nowe stroje i niespodziankę na dożynki.

W nowym sezonie piłkarskim IV ligi zachodniopomorskiej  2017/2018 WKS Rasel Dygowo wystąpi w  nowych strojach ufundowanych przez  przez sponsorów: firmę Rasel i przedsiębiorstwo energetyczne Enea. Enea jest głównym sponsorem drużyny seniorów w bieżącym sezonie. Umowę z potentatem branży energetycznej udało się podpisać dzięki wsparciu europosła Czesława Hoca. Na niebieskich strojach jest również logo Gminy Dygowo. Wsparcie klubu przez Operatora energetycznego  to nie tylko bieżąca działalność sportowa.  Zarząd Enea S.A. wraz z WKS Rasel na Dożynki Gminne , które odbędą się  9 września przygotował wiele atrakcji dla najmłodszych. Trampolinę , dmuchaną zjeżdżalnię  oraz upominki dla uczestniczących w konkurencjach sportowych.
Poniżej zdjęcie drużyny w nowych strojach. Od lewej stoją: Rafał Wojciechowski - działacz sportowy, Marek Niemierzycki, Dawid Ejzygmann, Oskar Stępień, Paweł Waśków, Jakub Kruk, Maciej Kiszkiel - trener zespołu, Marcin Murawski, Łukasz Wiśniewski, Maksymilian Być. Od lewej siedzą: Miłosz Płomiński, Michał Lampa, Sebastian Kołodziejski, Andrzej Wojciechowski, Mikołaj Duwe, Adam Zejfer, Tymoteusz Lange, Oleksandr Żhdanow, Kacper Śmielewski.