WKS Rasel Dygowo świętuje !

Osiem minut zadecydowało o dzisiejszym wielkosobotnim meczu Rasela  Dygowo z Jeziorakiem Szczecin w Ustroniu Morskim. Bezbramkowo zakończona pierwsza połowa nie wskazywała ,że Dygowianie będą świętować w pełni tego słowa znaczeniu. W 54 minucie Mikołaj Duwe zapoczątkował grad bramek ,a w zasadzie można powiedzieć świąteczne lanie Szczecinianom. Następnie w 57, 58 i 62 minucie hattrickiem  popisał się Łukasz Wiśniewki. Rasel - Jeziorak 4-0 ! Gratulujemy Panowie! Tak trzymać!
Skład: Paweł Waśków, Patryk Sobiegraj, Dawid Ejzygmann, Sebastian Ginter, Michał Lampa ( 71’ Marek Niemierzycki), Adam Zejfer, Piotr Suchwałko, Sławomir Kukielewski, Łuksz Wiśniewski (75’ Jakub Szczęśniak), Mikołaj Duwe (87’ Miłosz Płomiński), Andrzej Wojciechowski (83’ Kacper Śmielewski).
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.

Drukuj