Skrajne emocje na stadionie w Dygowie

Na stadionie przy Kolejowej kibice byli dziś świadkami niezwykle emocjonującego meczu. WKS Rasel Dygowo podejmował MKS Sokół Karlino. Goście po ciężkim i twardym meczu do ostatniej minuty ,wygrali 1-2. Bramkę dla Dygowian w 84 minucie zdobył Andrzej Wojciechowski. Popisową obroną dwóch rzutów karnych popisał bramkarz Paweł Waśkow. Co prawda drugi karny został wykonany przez zawodnika z Karlina bez nazwijmy to determinacji, nie mniej dwie bramki zostały obronione. Niestety te sportowe emocje tuż po odgwizdaniu przez sędziego końca meczu zakłóciła  grupa awanturujących się kibiców. Interweniowała policja.  Rasel zagrał dobry mecz, ale szkoda straconych punktów, które mogły windować Dygowian w tabeli. Za tydzień kolejny mecz na własnym boisku z GKS Leśnik Manowo.
Autor zdjęć Marek Kawęcki