WKS Rasel Dygowo startuje! Nowy sezon, trener i zawodnicy

WKS Rasel Dygowo w niedzielę 12 sierpnia o godzinie 16.00 rozpocznie na własnym boisku  nowy sezon 2018/2019 w IV lidze zachodniopomorskiej.  Drużyna przeszła duże zmiany. Nowym trenerem został Dariusz Szperlak z Gwardii Koszalin. W miejsce zawodników ,którzy opuścili szeregi Rasela doszło pięciu nowych: Mateusz Bień z Gwardii Koszalin, Dawid Biergiel i Bartosz Jachemek z  Bałtyku Koszalin, Michał Michurski  z Kotwicy Kołobrzeg i  Norbert Kornaga  z Saturn Mielno. Jak będzie wyglądał nowy sezon przy tak gruntownych ,kolejnych zmianach oczywiście trudno powiedzieć.  Prezes – zawodnik  Andrzej Wojciechowski oraz nowy trener udzielili krótkiego wywiadu w którym komentowali aktualną sytuację  w obliczu pierwszego meczu w sezonie. A mecz zapowiada się ciekawie. Przeciwnikiem Dygowian  będzie Intermarche-Rega Trzebiatów -  szósta drużyna minionego sezonu . Smaczku temu spotkaniu dodaje fakt ,że w szeregach Regi będą grali byli zawodnicy  Rasela pod wodzą również byłego trenera . Poniżej aktualna kadra Rasela i terminarz meczów w Dygowie.
Bramkarze: Paweł WAŚKÓW, Jakub KRUK, Marcin KRÓLIK
Obrońcy
Patryk SOBIEGRAJ
Dawid BIERGIEL
Dawid EJZYGMANN
Piotr SUCHWAŁKO
Sebastian KOŁODZIEJSKI
Pomocnicy
Łukasz WIŚNIEWSKI
Mateusz BIEŃ
Bartosz JACHEMEK
Michał MICHURSKI
Norbert KORNAGA
Kacper ŚMIELEWSKI
Filip WIETRZYKOWSKI
Maciej AUGUSTYN
Napastnicy: Andrzej WOJCIECHOWSKI, Mikołaj DUWE
Terminarz meczy na stadionie w Dygowie
12.08  g.16.00  Intermarche-Rega Trzebiatów
18.08  g.16.00  Gryf Kamień Pomorski
01.09  g.16.00  Hutnik Szczecin
15.09  g.16.00  Chemik Police
29.09  g.16.00  Ina Goleniów
13.10  g.16.00  Olimp Gościno
20.10  g.14.00  Orzeł Wałcz
03.11  g.13.00  Gryf Polanów
17.11  g.13.00  Kluczevia Stargard


Drukuj