Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
- czwartek - adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich o godz. 17.30, I Czwartek miesiąca, wsp. bł. Bronisławy, w tym dniu przypada 77 rocznica wybuchu II wojny światowej. Mszą św. o godz. 8.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny,
- piątek - I Piątek miesiąca, odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 17.00.
- sobota - I Sobota miesiąca. Wsp. św. Grzegorza,
- niedziela - uroczysta suma Jubileuszowa w intencji naszej Parafii w 65 rocznicę jej erygowania
o godz. 12.30. Zapraszam w imieniu Komitetu, R. Parafialnej i własnym wszystkich Parafian i Gości .
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.00 PZC, w sobotę o godz. 9.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów, w przyszłą niedzielę po sumie spotyka się Ż. R.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Msze św. w dni powszednie sierpnia do środy są sprawowane o godz. 08.30. Od czwartku Msze św. będą sprawowane o godz. 18.00.
8. Zbliżają się obchody uroczystości jubileuszowych naszej parafii. Będą one poprzedzone trzydniowymi dniami skupienia. Poprowadzi je o. Janusz Jędryszek OFM, pustelnik z Góry Polanowskiej. Rozpoczniemy je 1 września Mszą św. z udziałem dzieci i młodzieży, o godz.
8.00. W piątek będą spotkania z dziećmi i młodzieżą jak w czasie rekolekcji. Dla pozostałych wiernych w czwartek, piątek, sobotę ,Msza św. z nauką o godz. 18.00 w kościele parafialnym.
W Świelubiu nauka rekolekcyjna w czwartek o godz. 17.00. W piątek nauka w Czerninie o godz. 17.00.Serdecznie zapraszam. Spowiedź sakramentalna w sobotę 3 .09. od godz. 17.00.
Proszę już dziś o upieczenie ciasta na niedzielę 4 września. Pamiątką Jubileuszu będzie też moneta bita w dniu święta po uroczystej Mszy św.
9.Dzisiaj po mszy, PZC kwestuje na rzecz pomocy medycznej potrzebującym.
10. Zapowiedzi przedślubne: Adrian Olszak, kaw. zam. w Pustarach i Edyta Kaleja, panna, zm. w Karlinie, zap. II.
11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.