Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę

Zbliża się 8. Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Pielgrzymka wyruszy 1 lipca (sobota) br. z Góry Chełmskiej o godz. 8.30. W tym roku przewidziane są nowe odcinki trasy pielgrzymkowej, takie jak: przejazd przez Górę Polanowską, Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Inauguracja pielgrzymki odbędzie się 3 lipca (poniedziałek) br. o godz. 8.30 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. Serdecznie zapraszamy do udziału w rowerowej pielgrzymce księży oraz wszystkich zainteresowanych taką formą pielgrzymowania. Istnieje możliwość utworzenia własnej podgrupy, która liczyć może 15 osób (maksymalna ilość osób wg kodeksu ruchu drogowego). Zapisy trwają do 25 czerwca, a wszelkie informacje znajdują się na stronie www.rowerowa.info bądź telefonicznie 796 190 830.