Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w naszej parafii w Środę Popielcową (15.02.). W tym roku przewodniczyć im będą O.O. Oblaci z Gorzowa.  Proszę o modlitwę w ich intencji.
- poniedziałek - wsp. św. Agaty, we Mszy św. wieczornej po Komunii błogosławieństwo chleba i wody ku czci świętej,
- wtorek - wsp. św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy męczeństwa,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30,
- sobota- wsp. św. Scholastyki.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju w dni powszednie 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Obraz z ołtarza głównego został oddany do renowacji. Przewidywany koszt to ok. 7.ooo zł. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  po sumie ze wspólnotą Ż.R.,  w czwartek próba chóru w salce na probostwie o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę w trakcie sumy dzieci z klas III SP odnowią swoje przyrzeczenia chrzcielne. Po mszy spotkanie z rodzicami.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8.  Zapraszam na spotkanie "Kręgu biblijnego" w środę po Mszy św. wieczornej w salce na probostwie.
9. W najbliższą sobotę Biuro Parafialne będzie nieczynne.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Zapowiedzi przedślubne: Karol Krajewski, kaw., zam. w Miechęcinie i Paulina Grzanka, panna, zam. w Stojkowie, zap. I.