Ogłoszenia duszpasterskie 18.03.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
-  nabożeństwo pasyjne: " Gorzkie Żale " w kościele parafialnym jest sprawowane o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
- poniedziałek - uroczystość świętego Józefa, Oblubieńca NMP.
- czwartek - Modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30.
- piątek- Droga Krzyżowa w  Dygowie z udziałem Parafian z terenu całej wspólnoty rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w kościele. Następnie wyruszy procesja ulicami Dygowa.  Proszę zabrać ze sobą świece lub znicze. Plan niesienia krzyża przez wspólnoty, jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej. Plan ... .
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie września 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po  sumie nie będzie spotkania z rodzicami dzieci z klas II SP. W czwartek próba chóru  o godz. 18.00. W piątek spotkanie scholii o godz. 16.00 na probostwie. W sobotę nauka dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w salce. W przyszłą niedzielę spotkanie z kandydatami , którzy przygotowują sie do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej i ich rodziców po sumie o godz. 12.30.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8. Na bocznym ołtarzu została wyłożona skarbona do której można składać ofiary na zakup kwiatów do dekoracji "Grobu Pańskiego".
9. Już dzisiaj zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszą palmę, który przeprowadzimy w Niedzielę Palmową. Zapraszam do wzięcia udziału osoby indywidualne jak i wspólnoty. Przewidziane są nagrody.
10. Przypominam, że rocznica Komunii św., którą każdy z nas winien przeżywać w sposób uroczysty, będzie miała miejsce 29 marca w Wielki Czwartek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.
11. W najbliższą środę i sobotę z uwagi na sprawy duszpasterskie, Biuro Parafialne będzie czynne w godzinach od 14.00 - 15.30.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.