Spotkanie formacyjne członków parafialnych zespołów synodalnych dekanatu Gościno

Spotkanie formacyjne członków parafialnych zespołów synodalnych dekanatu Gościno

Zgodnie z decyzją biskupa Edwarda Dajczaka w 24 dekanatach diecezji koszalińsko- kołobrzeskiej  odbyły się w dniu dzisiejszym spotkania formacyjne członków parafialnych zespołów synodalnych. W kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Dygowie  spotkanie zespołów dekanatu Gościno rozpoczęło się o godzinie 10:00, a zakończyło o godzinie 13:00. W programie była

Msza Święta z kazaniem oraz konferencja w salce katechetycznej. Mszę sprawował ks. Radosław Mazur, który również wygłosił kazanie. Ks. Mazur działa w strukturach komisji synodalnych ,jest adiunktem Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego oraz wykładowcą Instytutu Teologicznego i Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie.


Drukuj