Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 17.03.2019

1. W kalendarzu liturgicznym:

- wtorek - święto św. Józefa Oblubieńca NMP,

- czwartek -  modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 17.30.

- piątek-  nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele parafialnym o godz. 17.30,

- niedziela-  nabożeństwo pasyjne: Gorzkie Żale o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed mszą św. niedzielną.

2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2019.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem Kurii biskupiej, 50% tacy z dzisiejszej niedzieli, zostanie przekazane na cele diecezjalne i odesłane do Koszalina.

4.Polecam prasę katolicką: „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami i  dziećmi z klas II SP.  W czwartek spotyka się o godz. 18.00 chór parafialny. W sobotę o godz. 09.00 zbiórka dla kandydatów i ministrantów.

6. Od dzisiejszej  niedzieli, PZC, rozprowadza świece "Paschaliki" na stół wielkanocny. Ich cena to 5 zł. Na balaskach jest wyłożona skarbona do której można składać ofiary z przeznaczeniem na zakup kwiatów do dekoracji Grobu Pańskiego.

7. W najbliższą sobotę Biuro Parafialne, będzie czynne w godzinach od 12.00 - 14.00.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.

9. 1% podatku na Caritas Diecezjalną... .

10. W czwartek przypada 20 rocznica śmierci ks. proboszcza Ludwika Chamskiego, wieloletniego proboszcza naszej parafii. RiP.


Drukuj