Bierzmowanie w Dygowie. "Przywołujcie Ducha Świętego, On lubi być wzywany"

Bierzmowanie w Dygowie. "Przywołujcie Ducha Świętego, On lubi być wzywany"

Biskup pomocniczy diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej  Krzysztof Włodarczyk udzielił w dniu wczorajszym sakramentu bierzmowania 14-u osobom.  Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym w Dygowie.  Biskup Włodarczyk zwracając się do przystępujących do sakramentu podkreślił ,że  Sakrament ten zostawia na duszy  swoistą pieczęć Ducha Świętego i jest to pełnia darów Boskiej Osoby Ducha Świętego. Zachęcał zebranych w świątyni słowami: Przywołujcie Ducha Świętego, On lubi być wzywany.

Mszę Świętą koncelebrowali ks. biskup Krzysztof Włodarczyk , ks. dziekan Piotr Niedźwiadek i ks. Tadeusz Gorla. Obecny na uroczystości był również ks. Kazimierz Koszykowski – proboszcz parafii we Wrzosowie.


Drukuj