Ogłoszenia duszpasterskie 13.09.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 13.09.2020

List Biskupa Koszalińsko-Kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka zapraszający na uroczystości skrzatuskie w 2020 roku

1.W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - święto Podwyższenia Krzyża Świętego,

- wtorek -  wsp. Matki Bożej Bolesnej, Pani Skrzatuskiej,

- środa - wsp. św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,

- czwartek -   modlitwa  w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego o godz. 17.30.

- piątek - święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie w  grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:  w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. O godz. 18.00 w trakcie Mszy św. wieczornej, młodzież, która w tym miesiącu ma przyjąć sakrament bierzmowania, odnowi swoje przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy św. spotkanie w kościele.

6. W najbliższy piątek o godz. 17.00 druga  grupa dzieci z klasy IV przystąpi do pierwszej spowiedzi sakramentalnej, a  w sobotę  w trakcie Mszy św.  sprawowanej o godz. 12.00 przystąpią do sakramentu  Pierwszej Komunii świętej. Następna grupa dzieci przystąpi do tych sakramentów w przyszłym tygodniu. Polecam Waszej modlitwie tych młodych chrześcijan.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


Drukuj