Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 31.01.2021

1.W liturgii tygodnia:

- wtorek -  święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. zostaną odprawione w Świelubiu o godz. 16.00, w Czerninie o godz. 17.00 i w Dygowie o godz. 18.00. Błogosławieństwo świec w trakcie każdej Mszy św.

- środa - wsp. św. Błażeja, biskupa i męczennika,

- czwartek  - I Czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań do życia zakonnego i kapłaństwa o godz. 17.30.

- piątek - I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź św. o godz. 17.00. Adorację przed N.S. o godz. 17.00 poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. W tym dniu z racji wsp. św. Agaty, poświęcenie chleba i wody.

-sobota - I Sobota miesiąca. Dedykowana Niepokalanemu Sercu NMP.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  w  kwietniu i maju.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: w piątek spotkanie o 17.30 z ministrantami i kandydatami. O godz. 18.30 w salce nauka dla rodziców i chrzestnych. W przyszłą niedzielę spotkanie po sumie ze wspólnotą Ż. R.

6. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w naszej wspólnocie 14 lutego. Poprowadzą je O.O. Oblaci. Już dzisiaj proszę grupy duszpasterskie i wszystkich Parafian o modlitwę w intencji rekolekcji.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.

Do wieczności w minionym tygodniu Pan Bóg powołał śp. Jana Matacza z Pustar. RiP.


 


Drukuj