Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 11.04.2021

1.W liturgii tygodnia:

niedziela - Niedziela Miłosierdzia Bożego, Druga Niedziela Wielkanocy. Jest to święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Dzisiaj o godz. 15.00 w kościele parafialnym Godzina Miłosierdzia przed wystawionym N.S. .

- czwartek  -  o godz. 17.30 modlitwa w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego,

niedziela - Niedziela Biblijna i rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie   września i października.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  po sumie  z rodzicami dzieci z klas III SP. We wtorek spotyka sie po Mszy św. wieczornej PZC. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w związku z zakończeniem Tygodnia Miłosierdzia.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj