Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

1.W liturgii tygodnia:

niedziela - Niedziela Biblijna, rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

- czwartek  -  o godz. 17.30 modlitwa w intencji powołanych do życia kapłańskiego i zakonnego,

- piątek - uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski i Diecezji,. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,

niedziela - Niedziela Dobrego Pasterza.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie   września i października.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  po sumie  z rodzicami dzieci z klas II SP. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W piątek o godz. 18.00, Msza św. z udziałem młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania i ich rodziców, w trakcie której nastąpi obrzęd nałożenia krzyży.

6. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz potrzebujących w związku z zakończeniem Tygodnia Miłosierdzia.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. W ostatnią niedzielę miesiąca. Zapisy w zakrystii.


 


Drukuj