Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 11.07.2021

1.  W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu.

- wtorek -  wsp. świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

- czwartek -   wsp.  św.  Bonawentury. Modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 8.00.

- piątek - wsp. NMP z Góry Karmel. Mo Mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej. Zapraszam szczególnie Bractwo Szkaplerzne.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie  października i listopada.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę w II niedzielę miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu:

6. W najbliższą sobotę na "Biesiadzie Łososiowej" również będzie obecny Parafialny Zespół Caritas. Będzie miał do zaproponowania szereg atrakcji. W tym również kawę i ciasto. Zwracam się z prośbą do Parafian o upieczenie ciasta, które bedzie słodką atrakcją do kawy i zabawy.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w lipcu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj