Ogłoszenia duszpasterskie 01.08.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 01.08.2021

1.  W liturgii tygodnia:

- poniedziałek - odpust Porcjunkuli. W tym dniu udziela sie odpustu zupełnego wiernemu, który nawiedzi kościół katedralny, bazylikę mniejszą lub kościół parafialny i tam będzie się modlił modlitwą: "Ojcze nasz". i Wyznaniem Wiary: "Credo".

-środa - wsp. św. Jana Marii Vianneya, kapłana,

- czwartek - I czwartek miesiąca Modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 8.00.

- piątek -   Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust parafialny we Wrzosowie. I Piątek miesiąca. Spowiedź święta o godz. 8.00, a po niej o godz. 8.30 Msza św. Następnie okazja do spowiedzi św. o godz. 17.30, a o godz. 18.00 obrzęd udzielenia Komunii św. poza Mszą św. Wyjątkowo w tym dniu nie będzie składana wizyta duszpasterska chorym.

-sobota - oddajemy cześć w I Sobotę miesiąca Niepokalanemu sercu NMP.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w dni powszednie listopada i grudnia.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone  na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesdiącu

4.Polecam prasę katolicką „G N”.

5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca. W piątek o godz. 18.30 nauka w kościele dla rodziców i chrzestnych

6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w sierpniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

7. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Supko, kawaler, zam. w Stojkowie i Anna Nawrocka, panna, zam. w Kołobrzegu. zap. II.


Drukuj