Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021

1.  W liturgii tygodnia: niedziela                                                                                           

- niedziela -jeszcze do  niedzieli  trwają nabożeństwa różańcowe ku czci NMP.  W sobotę dzieci zapraszają szczególnie na to nabożeństwo, abyśmy mogli wziąć udział w spotkaniu ze świętymi. - niedziela - Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

- poniedziałek - rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30. Świeto świętych Szymona i Judy Tadeusza.

-niedziela - rocznica poświęcenia naszego kościoła parafialnego.    

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w  lutym i marcu przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. Zgodnie z rozporządzeniem Księdza Biskupa,  tac z dnia dzisiejszego, jest przeznaczona na cele misyjne i ma być odesłana do kurii w Koszalinie.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5.Spotkania w tym tygodniu: w  piątek o 17.00 spotkanie dla ministrantów. W sobotę o godz. 17.30 zapraszam młodzież, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania.

6. Przy wyjściu z kościoła, jak co roku, są wyłożone karty wypominkowe. Proszę o wpisanie na wypominkach z jakiej pochodzą ulicy czy miejscowości, aby można ułożyć plan nabożeństwa wypominkowego w ten sposób, aby każdy m mógł w nim wziąć udział.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w październiku  zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.


Drukuj