Ogłoszenia duszpasterskie 06.03.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 06.03.2022

1.  W liturgii tygodnia:

-   niedziela w okresie W.P. nabożeństwo pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30, w kościołach pomocniczych przed Mszą św.

- czwartek -  modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30. W związku z trwającym synodem diecezjalnym, wieczorna Msza św. jest sprawowana jako wotywna o Duchu Świętym. Zapraszam członków PZS i Parafian.

-piątek -  Droga Krzyżowa w kościele parafialnym o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej  tradycji.

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w czerwcu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek po Mszy św. spotkanie PZC, w czwartek o godz. 18.00 zapraszam członków PZS, w piątek po mszy wieczornej zbiórka w kościele dla ministrantów i kandydatów . W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami i dziećmi z klas III S.P.

6. PZC rozprowadza świece (Paschaliki) na stół wielkanocny. Pozyskane środki są przeznaczone na cele charytatywne. Cena tych świec to tylko 8 zł.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w marcu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Kazimierz Rożek z Dygowa. RiP.


 


Drukuj