Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022

Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022

1. W liturgii tygodnia:

- poniedziałek -uroczystość Wniebowzięcia NMP. W trakcie każdej Mszy św. po komunii, błogosławieństwo ziół i kwiatów. Msze św. są odprawiane tak jak w niedzielę. Odpust w kościele pomocniczym w Czerninie,

-środa - wsp. św. Jacka, prezbitera,

- czwartek - modlitwa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 8.00,

- sobota - wsp. św. Bernarda, opata i D.K.,

2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w listopadzie i grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedzielę miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .                                                                   

5.Spotkania w tym tygodniu:

6. Serdecznie zapraszam w imieniu Stowarzyszenie Pamięć i Tożsamość Gminy Dygowo do wzięcia udziału w projekcie:" Wystawa fotografii ślubnej Mieszkańców Gminy Dygowo od 1945 roku". Wystawa będzie miała miejsce w Domu Kultury, który powstaje przy ul. Kolejowej. Otwórzmy nasze albumy, szuflady i podzielmy się fotografiami ślubnymi naszych rodziców, dziadków i pradziadków oraz tymi, na których jesteśmy również my sami. Fotografię lub portret można przekazać sołtysowi lub skan na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo do Biura Parafialnego. Po wykonaniu reprodukcji materiałów, zdjęcia są zwracane właścicielom. Więcej informacji na stronie: Gminadygowo.pl

7. Misje parafialne rozpoczynamy w naszej parafii w sobotę: 10.09.  i potrwają do niedzieli 18.09.22. Od 17 sierpnia dostępny będzie na portalu Gminadygowo.pl w zakładce parafii Dygowo  plan misji oraz podcast księdza proboszcza , z którego dowiemy czym są misje święte oraz omówiony będzie szczegółowy przebieg misji w parafii.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych we wrześniu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj