Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2023

1. W liturgii tygodnia:

- trwają nabożeństwa majowe ku czci NMP. W kościele parafialnym nabożeństwo o godz. 17.30, a w kościołach pomocniczych i przy krzyżu według ustalonej przez wspólnoty godzinach wieczornych. Serdecznie zapraszam           

- wtorek - święto św. Andrzeja Boboli. Patrona Polski. Odpust w parafii w Gościnie.

- czwartek -  modlitwa w intencji powołanych do służby w Kościele o godz. 17.30,

- piątek - rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

- sobota -  o godz. 11.00 w katedrze w Koszalinie święcenia kapłańskie.

- niedziela - Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w naszej parafii.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  październiku i listopadzie.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza, w II niedziele miesiąca.  

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP, w piątek  zbiórka dla ministrantów o godz. 18.00.  W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP.

6. Zapowiedzi przedślubne: Karol Lebowski, kawaler, zam. w Świelubiu i Monika Szpytko, panna, zam. w Czerninie. Zap. I.

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w maju zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj