Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023

1. W liturgii tygodnia:

-  nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ, są sprawowane we Mszy św. wieczornej po komunii,.

-wtorek  - wsp. św. Antoniego z Padwy,

- środa - wsp bł. Michała Kozala, biskupa i m.

- czwartek - zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na zakończenie Mszy św. błogosławieństwo wianków.

- piątek - uroczystość NSPJ. Patronalne święto Arcybractwa S. H. NSPJ, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- sobota - wsp. Niepokalanego Serca NMP.

- niedziela - wizytacja kanoniczna poprowadzona przez ks. bp. K. Zadarko.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  listopadzie i grudniu.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedzielę miesiąca. Dziękuję za ofiarę w kwocie 400 zł. z przeznaczeniem na witraże w Czerninie.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: we  wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie PZC,  czwartek spotkanie po mszy wspólnoty lektorów.  w piątek  zbiórka dla ministrantów o godz. 18.00.  W przyszłą  niedzielę wypada  spotkanie z rodzicami dzieci z klas II.

6. W poniedziałek w oktawie Bożego Ciała zapraszam parafian z Czernina, Kol. Czernin, Stramniczki, Stojkowa, Kol. Stojkowo. Wtorek - zapraszam parafian Dębogardu, Pustar i Świelubia. Środa - zapraszam parafian z Bard, Miechęcina, Pyszki, Lisiej Góry, Gąskowa. W czwartek - parafian z Dygowa

7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w czerwcu zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj