Ogłoszenia duszpasterskie 08.10.2023

Ogłoszenia duszpasterskie 08.10.2023

1.W liturgii tygodnia:

- nabożeństwo różańcowe przez cały październik w dni powszednie sprawowane jest o godz.  

  17.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji. Serdecznie zapraszam.

- czwartek - modlitwa w intencji powołań w kościele parafialnym o godz. 17.30,

- piątek – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego,

- sobota – Dzień Edukacji Narodowej,

-niedziela – w tym dniu przypada 23 Dzień Papieski. W trakcie Mszy św. o godz. 12.30 dzieci przygotowały krótki montaż muzyczny. Młodzież kwestować będzie na rzecz Fundacji, która wspomaga młodych ludzi na studiach. PZC rozprowadzać będzie jak co roku „papieski kremówki”.

2. Intencje mszalne. Są wolne  jeszcze intencje w  lutym przyszłego roku.

3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone w darze ołtarza w II niedzielę  miesiąca.

4.Polecam prasę katolicką „G N” .

5. Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP, we wtorek spotyka się PZC, w piątek wypada zbiórka dla ministrantów.   W przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.

6. W tym tygodniu Biuro Parafialne jest nieczynne.

7.  Rodzice dzieci z klas II którzy chcą przygotować swoje dzieci  do życia sakramentem spowiedzi i komunii świętej, mogą zgłaszać się po mszy  w zakrystii.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom  składam serdeczne życzenia. Jubilatów urodzonych w październiku  zapraszam na Mszę św. sprawowaną w ich intencji, w ostatnia niedzielę miesiąca o godz. 12.30.

 


Drukuj