W niedzielę V Turniej o Puchar Trotonu

Już po raz piaty na zakończenie piłkarskiego sezonu ligowego rozegrany będzie w Gościnie Turniej Derbowych Mistrzów Powiatu Kołobrzeskiego o Puchar Trotonu. Tegoroczny odbędzie się w niedzielę 25 czerwca. Do rywalizacji staną drużyny, które w okazały się najlepsze w bezpośrednich konfrontacjach o ligowe punkty  w swoich klasach z zespołami powiatu kołobrzeskiego. Będą to zespoły: Rasel Dygowo (IV liga), Kotwica II Kołobrzeg (klasa okręgowa) i Syrena-Grot Rymań (A-klasa), a także drużyny które otrzymały „dzikie karty” – Olimp Gościno oraz Wrzos Wrzosowo ,dwukrotny tryumfator TDMPK w latach 2015 i 2016. Mecze trwać będą 2 x 20 minut, a przy remisie o wygranej zadecydują rzuty karne. Program V Turnieju Derbowych Mistrzów Powiatu Kołobrzeskiego przedstawia się następująco.
Godz. 12.00 baraż: Olimp Gościno – Wrzos Wrzosowo
Godz. 12.50 I Półfinał: Kotwica II Kołobrzeg – Syrena Rymań
Godz. 13.40 II Półfinał: Rasel Dygowo – zwycięzca barażu
Godz. 14.30 IX Wielki Mecz o Beczkę Piwa: Media i Przyjaciele Kołobrzeg – Troton Ząbrowo
Godz. 15.30 Mecz o III miejsce
Godz. 16.20 Finał
Godz. 17.10 Uroczystość wręczenia nagród
Na zdjęciu ubiegłoroczni tryumfatorzy – Wrzos Wrzosowo