Darterzy zamknęli sezon ligowy i walczyli o Puchar Wójta Gminy Dygowo

We  Wrzosowie darterzy podsumowali sezon 2016/2017 Wrzosowskiej Ligi Darta. Puchary najlepszym zawodnikom wręczył wójt Grzegorz Starczyk. Klasyfikacja końcowa ligi: I miejsce Krzysztof Rypina, II miejsce Sylwester Karbowiak i III miejsce Tomasz Gajewski. Następnie rozpoczęła się IV edycja  Mistrzostw Wrzosowa o Puchar Wójta Gminy Dygowo. Dwunastu zawodników mistrzostw rozpoczęło rozgrywki w grupach  ,które wyłoniły ośmiu najlepszych graczy do tak zwanego systemu drabinkowego  dającego wejście do ćwierćfinału. Tu rywalizowali: Jacek Kunata, Sylwester Karbowiaka, Krzysztof Rypina  i Tomasz Gajewski. W finale turnieju spotkali się reprezentujący Klub Darts Wrzosowo Krzysztof Rypina oraz zawodnik Viking Koszalin Jacek Kunat.  Po zaciętym pojedynku darter z Koszalina wygrał ostatecznie 5-4. Puchar Wójta  Gminy Dygowo  IV Mistrzostw Wrzosowa  powędrował do koszalińskiego Vikinga .
Klasyfikacja ogólna mistrzostw:
1.Jacek Kunat - Koszalin
2.Krzysztof Rypina - Wrzosowo
3.Sylwester Karbowiak- Wrzosowo
3.Tomasz Gajewski- Wrzosowo
5.Mateusz Rypina- Wrzosowo
5.Paweł Kowalczyk- Wrzosowo
7.Przemysław Janicki- Wrzosowo
7.Iwona Dehamchi- Koszalin
9.Andrzej Jakubowski- Koszalin
9.Kacepr Drab - Wrzosowo
9.Stanisław Seretny- Wrzosowo
9.Szymon Niedbalec-Wrzosowo
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.