Młodzież kolarska Dygowa z medalami Pucharu Polski

W miniony weekend zawodnicy z Dygowa  reprezentujący Szkółkę Kolarską - KTC Ziemia Kołobrzeska startowali w Finale Pucharu Polski w kolarstwie  szosowym w Koźminku. Nasi zawodnicy zajęli czołowe miejsca w swoich kategoriach. Złoty medal  zdobyła  Kornelia Braun ,która w jeździe indywidualnej na czas zdeklasowała rywalki uzyskując przewagą blisko 30 sekund nad kolejną zawodniczką. Kornelia  zdobyła również brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego. Także Brązowy medal zdobył Oliwier Wrześniewski w wyścigu ze startu wspólnego. Pozostali zawodnicy -Miłosz Chmielewski, Zuzia Iwicka, Oliwia Sroczyńska i Jakub Drwęcki również wysoko uplasowani w swoich kategoriach. Władze  Polskiego Związku Kolarstwa zwróciły uwagę na dobre wyniki zawodników Grupy  i przekazali trenerom uznanie za przygotowanie tak dużej liczby zawodników w tak krótkim czasie.

Materiały: Agnieszka Braun