Gala Otwarcia festiwalu filmów sensacyjnych w Kołobrzegu

VI Suspense Film Festival w Kołobrzegu rozpoczęła w dniu wczorajszym  uroczysta  Gala Otwarcia, którą tradycyjnie prowadzili Anna Tatarska i Tomasz Raczek. Wydarzeniem wieczoru było przyznanie nagród filmowych. Laureatką „Ikony Polskiego Kina” została Magdalena Zawadzka. ”Latarnika” – nagrodę dla reżyserów otrzymali: Janusz Majewski- polski reżyser filmowy, dramatopisarz, scenarzysta i wykładowca oraz Abel Ferrara - amerykański reżyser, aktor, scenarzysta i producent. Na zakończenie wystąpił z zespołem Leszek Stanek.W tegorocznym festiwalu filmów sensacyjnych przyznane będą nagrody w konkursach: Najlepszy Europejski Film Sensacyjny ,Eye on Films Competition oraz FIRST SHOT dla młodych twórców filmowych. Program festiwalu.
Autor zdjęć Marek Kawęcki.
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.