Perły Powiatu Kołobrzeskiego 2018 wręczone

W hotelu "Diune" odbyła się V Kołobrzeska Gala  Biznesu i Ekorozwoju, w czasie której  wręczono nagrody Starosty Kołobrzeskiego - Perły Powiatu. Nagrody wręczono w trzech kategoriach. W kategorii społecznej Perłę otrzymali wolontariusze kołobrzeskiego Hospicjum Stacjonarnego, w kategorii gospodarczej wyróżnienie otrzymało przedsiębiorstwo "Hydrobud", a za działalność proekologiczną Perła powędrowała do  Fundacji "Ogon do góry". Nagrody wręczali: Starosta Powiatu Kołobrzeskiego Tomasz Tamborski i Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Galę prowadził i bawił gości Marcin Daniec.
Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.