GPR Kołobrzeg przeprowadziła ćwiczenia: poszukiwanie osoby zaginionej

GPR Kołobrzeg przeprowadziła ćwiczenia: poszukiwanie osoby zaginionej

Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza Kołobrzeg to organizacja , która w założeniu ma wspomaganie działań poszukiwawczych prowadzonych przez Policję oraz Straż Pożarną. Opiera się za osobach , którzy jako wolontariusze chcą nieść pomoc ludziom. Powstanie grupy zainspirowało Stowarzyszenie Grupa Ratownicza PARAMEDIC Kołobrzeg.

11 sierpnia w Kołobrzegu zostały przeprowadzone przez grupę ćwiczenia praktyczne polegające na poszukiwaniu osoby zaginionej.

Materiał zamieszczony poniżej to skrót z tego wydarzenia oraz apel przedstawicieli GPR Kołobrzeg o wsparcie dalszej działalności (zrzupka.pl) na odpowiednie narzędzia do służby lokalnej społeczności.


Drukuj