Viva Opera! 1 lipca muzyczne spotkanie z Małgorzatą Walewską

Viva Opera! 1 lipca muzyczne spotkanie z Małgorzatą Walewską

Na Skwerze Miast Partnerskich w Kołobrzegu odbyło się spotkanie z dziennikarzami dotyczące Jubileuszowej Gali Operowej z udziałem wielkiej damy polskiej i światowej opery – Małgorzaty Walewskiej. Koncert odbędzie się 1 lipca w kołobrzeskim amfiteatrze (szczegóły tutaj). W briefingu wzięła także udział: Anna Mieczkowska – prezydent Kołobrzegu i Jacek Jekiel – dyrektor Opery na Zamku.

Szanowni Państwo, dla miłośników musicali przebojów operetkowych, a przede wszystkim repertuaru operowego w wykonaniu Małgorzaty Walewskiej , redakcja portalu posiada trzy darmowe wejściówki na koncert. Wystarczy zadzwonić 30 czerwca od godziny 12.00 i podać hasło „Carmen”, aby spędzić wieczór z doskonałą muzyką i gwiazdą opery.

 


Drukuj