Rekordowy wynik 26. Finału WOŚP w Czerninie

Rekordowym wynikiem zakończył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szkole Podstawowej w  Czernie. Kwota 17.532,55 złotych i 32 euro do sukces 43. Wolontariuszy  sztabu i ogromna zasługa hojnych darczyńców. Ponad pięć tysięcy złotych więcej niż w ubiegłym roku pobiło wszelkie oczekiwania. Już w czasie aukcji dało się odczuć wśród obecnych w szkole mieszkańców gminy wielki zapał i chęć do pomocy lokalnej Orkiestrze , która grała na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.  Aukcja dała również rekordową sumę 6.350 złotych, a licytowany tort z serduszkiem osiągnął kwotę aż 1 050 złotych. Zapraszam na skrót filmowy z wczorajszego wydarzenia.

Autor zdjęć Marek Kawęcki
Skopiowanie, przerobienie, dalsze rozpowszechnienie fotografii  bez zgody autora stanowiło będzie naruszenie praw autorskich.