• CLEO wystąpi w Pomerania Fun Park

  W parku rozrywki Pomerania 1 sierpnia (niedziela) wystąpi piosenkarka  Joanna Klepko „CLEO”. Sukcesy gwiazdy zapoczątkowała  współpraca z muzykiem, producentem i inżynierem dźwięku Donatanem. Nominowani do występu na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2014 roku z piosenką "My Słowianie" dostali się do rundy finałowej. Utwór stał się przebojem i  był jednym z najchętniej odtwarzanych przez stacje radiowe w Polsce.

  Szczegóły i cennik na stronie: parkpomerania.pl

 • Cleo wystąpiła w Pomeranii

  W niedzielę 17 lipca już po raz drugi w parku rozrywki „Pomerania” wystąpiła piosenkarka  Joanna Klepko „CLEO”.cleo-w-pomeranii-

  cleo-w-pomeranii-

  cleo-w-pomeranii-

   

 • Czas zabaw karnawałowych dla dzieci w Pomerania Fun Park

  W parku rozrywki w Pyszce odbył się pierwszy w tym roku bal karnawałowy dla najmłodszych. Zabawę prowadziła niezawodna i energetyczna ekipa animatorów Pomeranii. Były konkursy, tańce i wybór króla i królowej balu.

 • Festiwal Piwa w Pomerania Fun Park

  W niedzielne południe  w Parku Rozrywki Pomerania rozpoczęła się impreza biesiadna - Festiwal Piwa. Do dyspozycji gości , poza atrakcjami parku dostępny był namiot wiodącego browaru, gdzie występowały zespoły  muzyki biesiadnej oraz rozrywkowej. Do tego oczywiście degustacja piwa i przekąski z grilla. Organizatorzy prowadzili również szereg konkursów dla gości. Nagrodami były vouchery  do parku oraz kupony bufetu. W programie muzycznym znalazły się między innymi hity latynoamerykańskie w wykonaniu zespołu z Kuby , przeboje biesiadne zespołu „Biesiada Polska” oraz rewia wokalno-taneczna zespołu „Maraquja”.

 • Mikołaj , elfy i renifer już są w Pomeranii!

  Na wieczór z 5 na 6 grudnia czekają dzieci  przez cały rok. To wyjątkowy czas , w którym dzieci i wielu dorosłych czeka na prezenty ,nawet te najdrobniejsze. Mikołaj wraz z ekipą elfów w zaprzęgu renifera już przybył Pomeranii . Park rozświetlony tysiącami świateł. Czas na świąteczną zabawę i prezenty!

 • Napad na gród Wikingów i targ niewolników – widowisko w Pomeranii

  Latem, wioskę Wikingów w parku rozrywki Pomerania zasiedlają grupy rekonstrukcyjno-historyczne. G.R.H Gawra Reko Gary Pachniczówka oraz Bractwo Zamku Grodno - Drużyna Wczesnośredniowieczna Słowian i Wikingów Walgard przedstawili widowisko pt. Napad na gród Wikingów i targ niewolników.

 • Nowe atrakcje Parku Rozrywki Pomerania (wideo)

  Z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce odwiedziły licznie dzieci z rodzicami i opiekunami. Zarząd parku udostępnił wszystkie atrakcje  ze stałej oferty oraz zorganizował konkursy. Otwarty jest już kompleks sal i korytarzy z wyposażeniem multimedialnym dotyczącym Wikingów. Również nową atrakcją parku jest szybkoobrotowa

 • Nowe atrakcje Parku Rozrywki Pomerania (wideo)

  Z okazji Dnia Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce odwiedziły licznie dzieci z rodzicami i opiekunami. Zarząd parku udostępnił wszystkie atrakcje  ze stałej oferty oraz zorganizował konkursy. Otwarty jest już kompleks sal i korytarzy z wyposażeniem multimedialnym dotyczącym Wikingów. Również nową atrakcją parku jest szybkoobrotowa
 • Park rozrywki Pomerania odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Coli

  Park rozrywki Pomerania w Pyszce jako pierwszy w gminie Dygowo przybrał świąteczną szatę. Wzgórze Pyszki rozświetliło tysiące lampek. Świąteczna atmosfera , elfy i Mikołaj i sanie z reniferem czekają na gości. Ponadto w poniedziałek 4 grudnia wyjątkowa atrakcja - świąteczna ciężarówka Coca-Coli  przybędzie do parku.  Wstęp od godziny

 • Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

  Kolejnym etapem rozbudowy parku rozrywki Pomerania w Pyszce, będzie kompleks strefy wodnej. Została podpisana umowa na dofinansowanie tego etapu. Podpisy na dokumencie złożyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz inwestor ,prezes spółki „Markhen+” – Marek Różewski. Strefa wodna  zostanie połączona z

 • Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

  Kolejnym etapem rozbudowy parku rozrywki Pomerania w Pyszce, będzie kompleks strefy wodnej. Została podpisana umowa na dofinansowanie tego etapu. Podpisy na dokumencie złożyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz inwestor ,prezes spółki „Markhen+” – Marek Różewski. Strefa wodna  zostanie połączona z
 • Park Rozrywki Pomerania przyjął pierwszych gości.

  W Dniu Dziecka Park Rozrywki Pomerania w Pyszce przyjął pierwszych gości. O godzinie dziewiątej uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Białogardzie- Michalina i Wojciech, przecięli wstęgę i tym samym Park oficjalnie rozpoczął działalność. Odwiedzających kompleks witała maskotka Pomeranii. Inwestor uruchomił na otwarcie wszystkie planowane atrakcje. Park czynny jest nieprzerwanie przez cały tydzień od godziny 9:00 do 18:00. Więcej na stronie: parkpomerania.pl

 • Park rozrywki Pomerania znów otwarty!

  22 maja po siedmiomiesięcznej przerwie związanej z obostrzeniami pandemii ,park rozrywki w Pyszce odwiedzili pierwsi goście. Dostępne są wszystkie atrakcje zewnętrzne. Hala zabaw pozostaje na razie zamknięta. Maskotka Pomeranii- Pani Pomerkowa - witała odwiedzających i jak zwykle dzieliła dzieciom piąteczki i uściski.

  pomerania-park-rozrywki-

  pomerania

  pomerania

 • Park Rozrywki w Gminie Dygowo- pierwsza odsłona (wizualizacja)

  Wiemy już jak będzie wyglądać park rozrywki w Pyszce. Po raz pierwszy nasz portal prezentuje wizualizację tego obiektu. Pomerania Fun Park będzie największym tego typu parkiem na Pomorzu Zachodnim. Na ponad 30 hektarach cała rodzina będzie mogła spędzić czas na wspólnej zabawie.  Na terenie parku dostępne będą  atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne ,działające niezależnie od

 • Park rozrywki w Pyszce. Wraca uśmiech i zabawa

  W Pomeranii po przerwie pojawili się pierwsi goście. Z powodu pandemii otwarcie parku w tym sezonie opóźniło się. Odwiedzający mogli skorzystać tylko zewnętrznych atrakcji - sterefa wodna,  place zabaw, śieżki przyrodniczo-edukacyjne. Niesterty ze względów bezpieczeństwa sanitarnego niedostępne były wszystkie karuzele. Dostepne było bistro i sklep z pamiątkami. W Wiosce Wikingów dzieci bawił zespół klaunów.

 • Perła Powiatu o wymiarze gospodarczym dla Parku Rozrywki „Pomerania”

  W niedzielę 17 lutego 2019 roku w Hotelu Diune w Kołobrzegu odbyła się Kołobrzeska Gala Pereł Powiatu. Perłę Powiatu o wymiarze gospodarczym, za działalność na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego, wsparcie rynku pracy, pozyskiwanie funduszy unijnych oraz za działalność promującą Powiat Kołobrzeski poprzez wzbogacenie oferty turystycznej i stworzenie największego parku rozrywki w naszym regionie otrzymała Pomerania Fun Park. Na zdjęciu właściciel Parku Rozrywki Pomerania – Marek Różewski.

 • Pomerania Fun Park. W oczekiwaniu na gości

  Park rozrywki w Pyszce, z powodu pandemii koronawirusa jest jeszcze niedostępny dla gości. Nie znaczy to jednak, że  na terenie kompleksu nic się nie dzieje. Trwają  prace mające na celu uatrakcyjnienie pobytu wszystkich odwiedzających park. Na ukończeniu jest ścieżka przyrodnicza , rozbudowywany jest kompleks wodny, powiększył się zwierzyniec parku.

 • Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

  Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i
 • Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

  Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i buduje wizerunek Gminy Dygowo. Ponadto  ,ta wielomilionowa inwestycja spełnia założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, dzięki temu otrzymała 42% dofinansowania ze środków unijnych ( umowę podpisano w marcu).  Poniżej film obrazujący początek tego  przedsięwzięcia.

 • Roksana Węgiel w Pomerania Fun Park

  10 lipca w parku rozrywki Pomerania koncertowała gwiazda muzyki pop 16-letnia Roksana Węgiel, występująca  pod pseudonimem artystycznym Roxie Węgiel.

  Piosenkarka to zwyciężczyni pierwszej edycji programu The Voice Kids (2018), 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018) oraz 3. edycji programu tanecznego Dance Dance Dance (2021). Jest laureatką Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy (2019).

  Warto dodać, że Roksana Węgiel zaraz po koncercie w Pomeranii udała się do Świnoujścia , gdzie była jedną z największych gwiazd sobotniego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki.