• Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

Kolejnym etapem rozbudowy parku rozrywki Pomerania w Pyszce, będzie kompleks strefy wodnej. Została podpisana umowa na dofinansowanie tego etapu. Podpisy na dokumencie złożyli: członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska oraz inwestor ,prezes spółki „Markhen+” – Marek Różewski. Strefa wodna  zostanie połączona z
  • Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

• Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

• Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

Ruszyła budowa strefy wodnej parku rozrywki Pomerania w Pyszce. W latach 2018-2018 powstanie kompleks składający się z kanałów ,zalewów wodnych, przystani rzecznej i sztucznej plaży. Rozbudowa parku o kompleks wodny wpisuje się nie tylko w krajobraz doliny Pysznicy i Parsęty , ale również w  strategię Gminy Dygowo -  ma walor promocyjny i buduje wizerunek Gminy Dygowo. Ponadto  ,ta wielomilionowa inwestycja spełnia założenia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, dzięki temu otrzymała 42% dofinansowania ze środków unijnych ( umowę podpisano w marcu).  Poniżej film obrazujący początek tego  przedsięwzięcia.

• Strefa wodna Pomeranii. Pierwsze wodowanie sprzętu pływającego

Budowa strefy wodnej  parku rozrywki „Pomerania” w Pyszce jest już na finiszu. Tory wodne , sztuczna plaża i zalewy mają już ukształtowaną linię brzegowa. Trwa montaż infrastruktury ścieżek spacerowych, mostów i pomostów. Otwarcie kompleksu wodnego zaplanowane jest na pierwszego czerwca, ale już wodowano pierwsze rowery wodne. Korzystając ze słonecznej pogody, właściciel Pomeranii - Marek Różewski wraz rodziną i obsługą parku testowali nowy sprzęt pływający i po raz pierwszy mogli oglądać otoczenie parku z perspektywy szlaku wodnego.

Więcej artykułów:

Park rozrywki Pomerania powiększy się o strefę wodną

Powstaje strefa wodna parku rozrywki w Pyszce

Poniżej film z 30 marca 2019 r. obrazujący strefę wodną.

• Uruchomiono atrakcje wodne w parku rozrywki Pomerania

Pomerania Fun Park uruchomiła strefę wodną. Do dyspozycji gości jest plaża z kąpieliskiem, dwa baseny ze zjeżdżalniami,strefa relaksu z leżakami oraz rowery wodne , które maja do dyspozycji szlak wodny parku.