Wypadek w Dygowie. Dwie młode osoby poszkodowane

Wypadek w Dygowie. Dwie młode osoby poszkodowane

W świąteczny poniedziałek około 15 doszło do wypadku drogowego w miejscowości Dygowo. Kierująca mazdą jechała prawidłowo z Białogardu w kierunku Kołobrzegu, a z ulicy Barcińskiej wyjeżdżał mężczyzna kierujący renault, który wymusił pierwszeństwo na maździe. W wyniku zderzenia się obu pojazdów kierująca mazdą wjechała na chodnik i dwójkę młodych osób w wieku 17 lat. Na miejsce zdarzenia natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Pierwszej pomocy udzielili  kierowcy z innych pojazdów. Po chwili zjawili się strażacy z OSP Dygowo, Czernin oraz 2 zastępy z Kołobrzegu. Wstępnie opatrzono rannych. Ratownicy medyczni zabezpieczyli poszkodowanych i przewieziono ich do kołobrzeskiego szpitala z urazami nóg. Przy zdarzeniu pracują również policjanci z kołobrzeskiej jednostki. Droga jest zablokowana na czas prowadzonych czynności wyjaśniających. Ruchem kieruje policja.

Zarówno kierująca i kierowca obu pojazdów byli trzeźwi.

Informacja: Miastokolobrzeg.pl


Drukuj