Miejsce spotkań pod chmurką.

Trwaja prace na terenie zielonym przy ulicy  Kołobrzeskiej obok przystanku w kierunku Kołobrzegu , przy budowie  ogólnodostepnego miejsca spotkań dla mieszkańców. Montowane są aktualnie bele dreaniane wyposażenia placu.

Z informacji otrzymanej z Urzędu Gminy  wynika że inwestycja zakończona będzie do końca marca. Teren wyposażony będzie w  ławy ,stoły , miejsce na ognisko , gril, urządzenia edukacyjne i elementy do ćwiczeń zręcznościowych. Ogólny koszt zadania 104 tys. zł z czego 85% dofinansowania gmina uzyskała z Mieleńskiej Lokalnej Grupy Rybackiej ( MLGR ) z siedzibą w Sarbinowie. Bardzo ciekawa inicjatywa nie tylko dla mieszkańców , ale w perspektywie rozbudowy śieżek rowerowych również dla cyklistów.