facebook_page_plugin
Najnowsze:

08

Maj
Zatrudnię !

22

Gru
Salon Fryzjerski -Edyta Wojciechowska z życzeniami
Mijają dni i tygodnie,
nadchodzą mroczne wieczory.
I każdy czeka…
nareszcie jest – WIGIJLIA.
Wszyscy szumnie siadają za stoły,
białym opłatkiem się łamią,
życzenia sobie składają.

Wszystkim moim klientom, życzę, aby po okresie zgiełku i gorączki przygotowań swoich domów, stołów, choinek, prezentów, ubrań czy fryzur odnaleźli chwilę dla siebie  i dla swoich bliskich.
Cieszcie się Państwo świętami, ale również cudem Bożego Narodzenia.  
Znajdujcie siłę i sens w codzienności,  każdą radosną chwilę przyjmujcie jakby była najważniejsza w życiu, a smutną przekuwajcie w siłę do dalszego działania.
Nadchodzący rok niech przyniesie Wam wszystko to, czego pragniecie, a każde Wasze noworoczne postanowienie  niech zostanie zrealizowane.
Niech wszystkie ścieżki w Nowym Roku będą proste i życzliwe Waszym stopom, a każdy spotkany człowiek wierzył w dobro i dzielił się nim z każdym z Was.
Radość i Zdrowie niech będą Waszymi przyjaciółmi.

06

Lis
Rolnik szuka... ubezpieczenia

Przełom roku jest czasem zawierania ubezpieczeń obowiązkowych OC rolnika  i budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego. Okazuje się, że właściciele gospodarstw zadają przy zawieraniu ubezpieczenia wiele pytań. Często nie wiedzą jak zawrzeć polisę lub jak wypowiedzieć umowę ubezpieczenia, wiedzą tylko jedno - mają obowiązek

12

Paź
Bankowcy ćwiczą z … bronią


Paintball – kolorowa wojna na kulki wypełnione żelatyną to doskonały sposób na czynne spędzenie czasu wolnego, jak również możliwość integracji, budowania zespołu, doskonałej pełnej adrenaliny zabawy, przeżycia czegoś odmiennego i niecodziennego. Biorąc pod uwagę walory tej gry zespołowej, Dyrektor Oddziału Banku
Gmina Dygowo: portal użyteczny: www.gminadygowo.pl